TORMAX

Revolving doors

Automatyczne składane drzwi

Automatyczne drzwi (brama) zazwyczaj stawiają jeżeli nie ma możliwości zainstalować automatyczne przesuwne drzwi wahadłowe.

Napęd ornych drzwi po swojej konstrukcji przypomina duży udowodnic, wyposażony silnikiem elektrycznym.

Po zainstalowaniu nad drzwiami wewnątrz pomieszczenia wahadłowe przesunięcie dźwigni drążki o różnych kształtach otwiera normalne drzwi na zawiasach, na zewnątrz lub do wewnątrz. Można ustawić wymagane parametry ruchu otwierania: szybkość odkrycia, opóźnienia w pozycji otwartej i kąt odkrycia. A powód może być ustalony i na drzwiowym płótnie, i na nadprożu. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie wolno naruszać całościowy rodzaj drzwi, specjalny model powodu można ustawić ukryty w podłodze.

Drzwi ami skrzydłowymi może być pojedyn czy liść lub dwu skrzydłowe drzwi. Przy okazji napę dydo drzwi automatycz ne pozwalają szybko i stosunkowo niedrogo zautomatyzowanie istniejących drzwi. Drzwi mogą otwierać na zewnątrz i do wewnątrz, w lewo i prawo. Dosyć tylko przed drzwiami zostawić wolne miejsce, żeby była możliwość jej otworzyć. Niezaprzeczoną przewagą ornych automatycznych drzwi jest stosunkowo niski koszt.

Go To Top