TORMAX

Revolving doors

Kiedy obszaru z boków otworu - Teleskopowe drzwi.

Bywają wypadki, kiedy obszaru z boków otworu nie wystarczy poto, żeby skrzydła mogły rozsuwać się na żądaną szerokość. Wtedy można użyć teleskopowa wersja drzwi rozsuwanych - teleskopowe drzwi przesuwne Tormax.

Na przykład szerokość konstrukcji 300 cm zwykły drzwi przesuwnych przysłony pozwala szerokość otworu (moczowej) na 150 cm i 200 cm teleskopowe. Drzwi teleskopowe sąciekawa odmiana drzwi przesuwnuch, w których jedna lub dwie pary skrzydeł poruszają się w tym samym kierunku. Na przykład, przy szerokości otworu 300 cm zwyczajna konstrukcja rozsuwanych drzwi pozwala zabezpieczyć szerokość odkrycia (przejścia) na 150 cm, a teleskopowe - na 200 cm. Teleskopowe drzwi są ciekawą odmianą rozsuwanych drzwi, w których jedna lub dwie pary skrzydeł poruszają się w tym samym kierunku. W przypadku jednostronnego schematu oba skrzydła automatycznych drzwi odchodzą na prawo czy w lewo, jeden po drugim (schemat "1 1"), a w przypadku dwustronnej - dwa w prawo i dwa w lewo(schemat "2 2").

Więc drzwi teleskopowe Tormax jest używane, gdy jest koniecznosć otworzyć bardzo szerokie przejście (ponad 3 m), lecz częściej- kiedy w wąskich otworach należy zabezpieczyć przejście maksymalnie możliwej szerokości.

Go To Top