< Automatyczne drzwi, bramy garażowe, konstrukcje aluminiowe.

TORMAX

Revolving doors

Drzwi od TORMAX - to szerokie spektrum idei dla budowlspołecznego korzystania.

Do wyboru są następne rodzaje automatycznych drzwi : rozsuwane (czasami nazywają drzwiami na fotokomórkach), rewolwerowe (karuzelowe), teleskopowe, takie, co składajo się, a także modele Antypanik. Przy produkcji podobnych drzwi mogą wykorzystywać się różne materiały, lecz najpopularniejsze jest szkło. Każde rozsuwane drzwi mają wysokie eksploatacyjne parametry i wszyscy oni są długowieczne. Przy wyrobie drzwi stosują się rozsuwane systemy,pracujące na podstawie technologii, które dziesiątkami lat doskonaliła się czołowymi inżynierami zachodnich firm. Otwierają się drzwi za pomocą specjalnych urządzeń - radarowych czujników, a bezpieczeństwo zabezpiecza się fotokomórkami, co znajduje się na drodze ruchu klapkuw.

Pięć godności automatycznych drzwi Tormax :

  1. Ustawienie drzwi z automatyką wezwane przez konieczność zamykać duże przejścia z intensywnym ludzkim potokiem, Tradycyjne orne drzwi, niech tam wyposażone w jakościowepętle, niedługo przesłużą w otworze szerokością dwa – trzy metry i wysokością 2,5 metrów, przepuszczając w ciągu doby tysiące osób. Fakt, że takie duże i ciężkie drzwi zamontowane na zawiasy konsoli, więc jego środek ciężkości przesunął się z mocowania. Przesłużywszy niedługi czas, ona nieuchronnie stanie obwisać na pętli i zacznie tracić prostokątny kształt z powodu rozluźnienia narożnych łączeń, które są utworzonej poziomym i pionowym profilami. Co dotyczy rozsuwanych automatycznych drzwi, to ona wiesza się na parę karetek po krajach, nie wypróbowując przy tym takich obciążeń i zachowując swoje położenie i kształt.
  2. Szerokie używanie w hiper- i supermarketach ciężarowych i spożywczych wózków z możliwością wyjść z nimi na parking centrum handlowego. Trudno sobie wyobrazić, nabywcy, który pcha wózek przez proste drzwi zawiasowe.Automatyczne drzwi i naprawdę pomoga w takich sytuacjach.
  3. Przejaw szacunku właścicielami sklepu do swoich nabywców, stworzenie dla ich maksymalnego komfortu. Nawet jeśli w jakimś zakładzie nie stosują się wózki, klienci, co wychodzó z pakietami w rękach, pozostaną wdzięczne temu, że nie należy przechwytywać ciężki ciężar do jednej ręki
  4. Znaczne zmniejszenie strat ciepła i utrzymania mikroklimatu w pomieszczeniach. Drzwi, które same szybko otwierają się przed zwiedzającymi i praktycznie natychmiast zamykają się za nimi, potem, jak człowiek wyszedł ze strefy działania fotokomórek drzwi, minimalizują przepływ z ulicy chłodnego powietrza w zimowy czas i gorącego powietrza w lecie.
  5. I nareszcie, ostatnia ważna przewaga polega na stworzeniu i utrzymanie wizerunku drogiego solidnego biura czy sklepu.
Go To Top